Specjalista ds. administracyjnych

Główne zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przygotowywanie dokumentów zleconych przez przełożonych
  • Dbanie o estetykę biura oraz obsługę klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Rejestracja, obieg oraz archiwizacja dokumentów firmowych w tym prowadzenie rejestru faktur
  • Obsługiwanie firmowego kalendarza, telefonu oraz e-maila,
  • Współpraca z innymi działami w firmie i firmami usługowymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/studentka ostatnich lat studiów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym, przyjaznym i ambitnym zespole,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego

Aplikacje zawierające CV należy przesłać na adres biuro@nifasi.pl

Manager Inwestycyjny

  • Wyszukiwanie, analiza i udzielanie rekomendacji spółek oraz projektów B+R pod inwestycje Funduszu venture capital
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii inwestycyjnej Funduszu
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do realizacji inwestycji w spółki i projekty B+R, w tym weryfikacja procesu due diligence, analiz finansowych, rynkowych, technologicznych
  • Współpraca z funduszami partnerskimi oraz spółkami w ramach inicjowania relacji oraz pozyskiwania spółek i projektów B+R, w tym udział w wydarzeniach branżowych

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym w tym 2-letnie doświadczenie w funduszu VC/PE, w tym w realizacji całego procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność tworzenia analiz finansowych, modeli finansowych, wycen przedsiębiorstw oceny opłacalności projektów inwestycyjnych, dokumentacji technologicznej
  • Samodzielność i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane profile ekonomiczne, finansowe, techniczne)
  • Zainteresowanie bieżącą sytuacją makroekonomiczną oraz bieżącymi trendami z zakresu rozwoju innowacyjności,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Świetną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy